Greitas ir patogus, per 1-3 d.d.

Galite būti tikri, visos mūsų parduodamos prekės yra sandėlyje, todėl jų pristatymas visada greitas. Prekes išsiunčiame sekančią darbo dieną po užsakymo ir savo užsakymą gausite po kelių dienų. Jei užsakymą atliksite šeštadienį ar sekmadienį, užsakymą išsiųsime pirmadienį ir kurjeris prekes pristatys Jums antradienį.

Užsakymą galite atlikti pasirinkę atsiskaitymą per kurjerį. Tokiu atveju už prekes atsiskaitysite grynais pinigais kurjeiriui pristačius prekes. Būtinai turėkite lygią pinigų sumą, nes kurjeris gali neturėti grąžos.

Pasirinkus prekės pristatymą į namus, ji bus pristatyta kurjeriu Jūsų nurodytu adresu (išskyrus Kuršių Neriją) už 3€ arba NEMOKAMAI, jei Jūsų užsakymas bus didesnis nei 29€.

Prekes taip pat galime išsiųsti į kitas šalis Lietuvos paštu, registuota siunta. Dėl siuntimo kainos susisiekite su mumis el.paštu arba telefonu.

Jei turite klausimų dėl pristatymo arba negavote prekės per nurodytą laiką, būtinai susisiekite su mumis el.paštu info@nagulakavimas.lt arba darbo dienomis nuo 9-17 val. tel. +370 645 35003. Mes kaip galėdami greičiau išspręsime Jums iškilusias bėdas su užsakymu.

Pasitikrinkite savo užsakymo statusą

To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.